Komentarze

Sesja rady miejskiej 26.01.2017 [video] — Jeden komentarz

 1. Szanowni Państwo, ze zdumieniem przeczytałem na stronach Kaliskiego Ratusza tekst z 31 stycznia br. pt. DRUGA STRONA DOBREJ NOWINY – http://kaliszpom.pl/aktualnosci/druga-strona-dobrej-nowiny/, zadając sobie przy tym pytanie – do czego zmierza Ratusz? Skrót „S” pisany przeze mnie uprzednio zawierał nazwę własną Firmy. Chronologicznie w sprawie:
  – 26 stycznia br. odbyła się Sesja Rady Miejskiej w Kaliszu Pomorskim,
  – 26 stycznia br. o godzinie 20.16 – zamieściłem na FB Janusz Garbacz informację z pobytu na Sesji: „Dzisiejsza Sesja Rady Miejskiej w Kaliszu Pomorskim – podziękowanie od Powiatu Drawskiego dla władz Kalisza Pomorskiego za dotychczasową współpracę samorządową z życzeniami na 2017 r. Przekazanie informacji, dotyczącej zwłoki w podpisaniu umowy przez Urząd Marszałkowski z Firmą „S” (braki formalne po stronie „S”)”.
  – 27 stycznia br. o godzinie 13.32 – miałem telefon od Burmistrza Pana Michała Hypkiego z prośbą bym z FB Janusz Garbacz usunął fragment dotyczący firmy „S” z uwagi na uspokojenie klimatu wokół Firmy „S”. Przystałem na argumentację Pana Burmistrza, powiedziałem, że dla dobra Gminy i Firmy „S” usunę ów fragment.
  – 27 stycznia br. o godzinie 13.39 – odpisałem Panu Burmistrzowi: „Szanowny Panie Burmistrzu, na Pańską prośbę usunę fragment odnośnie „S”. Pozdrawiam. Janusz Garbacz”
  – 27 stycznia br. o godzinie 13.41 – usunąłem z FB Janusz Garbacz fragment: „Przekazanie informacji, dotyczącej zwłoki w podpisaniu umowy przez Urząd Marszałkowski z firmą „S” (braki formalne po stronie „S”)”.
  – 27 stycznia br. o godzinie 13.45 – Pan Burmistrz odpisał mi: „Dziekuje”
  – 31 stycznia br. Ratusz zamieszcza artykuł.
  Co do Komisji Rewizyjnej – jest przykrością, tak ogromną przykrością takie wypowiadanie się, być może Radni, którzy głosują przeciwko Radnemu – Panu Stanisławowi Maciakowi nie wiedzą, że to niezwykle pracowity i uczciwy CZŁOWIEK. Nie zamierzam komentować pomówień. Dzisiaj, Marszałek Pan Jarosław Rzepa był w Drawsku Pomorskim. Dziękuję. Janusz Garbacz

Dodaj komentarz

HTML tags allowed in your comment: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>